5.00 / 1 oy

Rise of Empires: Ottoman dizisi ne zaman nerede yayınlanacak?

Rise of Empires: Ottoman dizisi aslında 6 bölümlük bir mini seri olarak hazıtlanmış ve hazırlayan da ABD'deki bir Türk prodüksiyon şirketi. Dizi, Fatih Sultan Mehmet dönemindeki Osmanlı Devleti'nin İstanbul'u kuşatmasını ve fethini konu alıyor ama benim açımdan bu dizi iki farklı öneme sahip. Biliyorsunuz biz tarihimizi kitaplarda, dizilerde ve filmlerde kendimize zaten çok anlattıki, ama bize göre bir çağı kapatıp yeni bir çağı açan öneme sahip olayları acaba dünyaya nasıl anlatırdık ilk merak ettiğim soru bu. İkincisi ise her ne kadar Türk bir prodüksiyon şirketi osla da, sonuçta abd'deki bir şirketin hazırlayacağı bir yapım olacağı için acaba kendimizi bize bir başkası anlatsa nasıl anlatırdı bu sorunun yanıtını çok merak ediyorum, tarihi kazananlar yazar sonuç olarak. Bu arada dizinin dili de İngilizce.

Dizinin yayın hakları netflix tarafından alındığı için bu diziyi izleyebilmek için netflix üyeliğinizin olması gerekiyor. Eğer yoksa da 30 günlük deneme sürümünü başlatarak ücretsiz olarak izleyebiliri netflix'ten memnun kalıp kalmama durumunuza göre deneme üyeliğinden sonra üyelğinizi devam ettirebilir ya da sonlandırabilirsiniz.

tolgatolgar

25.01.2020 13:49

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rise of Empires: Ottoman dizisi ne zaman nerede yayınlanacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.