5.00 / 1 oy

The Haunting of Bly Manor Dizisi Nereden İzlenebilir?

The Haunting of Bly Manor dizisini aslında tesadüfen ve kazara izlediğimi söyleyebilirim, bir arkadaşımın adını söylediği ve mükemmek bir korku mini dizisi olduğunu söylediği bu diziyi isim benzerliği olan The Haunting of Hill House dizisi sanarak (bkz: The Haunting of Hill House Dizisi Nereden İzlenebilir?) kazara izledim ve iyi ki de izlemişim dedim. Çünkü bir diğer gizem-korku konulu mini dizi ve 9 bölümde sizi içine hapsediyor.

Dizinin toplam izlenme süresi 8 saat 14 dakika ve imdb puanı da 7.5. Puanının 8 küsür puanlı dizilerle karşılaştırıldığında gözünüze düşük gelmesine aldanmayın, internetteki çoğu diziden çok daha izlenebilir ve başarılı bir yapım olduğuna garanti verebilirim. Senaryo ilk duyulduğunda biraz klişe gibi gelse de bölümleri izledikçe ve senaryo size işlendikçe aslında içinde oldukça yaratıcı ve yeni fikirler olduğunu da görebiliyorsunuz. Senaryosu ise ailesini yeni kaybetmiş ve şehirden uzakta bir malikanede görevliler ile birlikte kalmakta olan iki küçük kardeşin bakıcılığını yapmak üzere işe giren bir kadının hikayesi olarak spoiler vermeden özet geçebilirim.

The Haunting of Bly Manor dizisinin tüm bölümlerini Netflix'ten izleyebilirsiniz. Eğer Netflix üyeliğiniz yoksa da ücretsiz deneme sürümüne abone olarak bu mini dizileri izleyebilir ve Netflix aboneliğinizi sürdürüp sürdürmemek konusuna sonra karar verebilirsiniz.

Bir diğer mutlaka izlenmesi gereken mini dizi tavsiyem için bkz: The Queen's Gambit Dizisi Nereden İzlenebilir?

farukeczanesiiiiii

07.11.2020 04:02

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 15 Şubat 2022 06:07
    2

    bence overrated bir dizi, son bölüme kadar bir şey olsun diye bekledim ama sonuç hayal kırıklığı oldu

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
The Haunting of Bly Manor Dizisi Nereden İzlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.