5.00 / 1 oy

Netflix'teki Unsolved Mysteries Dizisi Hakkında Yorumlar

Netflix'te yayınlanan Unsolved Mysteries (Çözülmemiş Gizemler) dizisine büyük umutlarla başlamış ve ilk bölümün ardından büyük bir yıkım yaşamış birisi olarak acaba tek memnun olmayan ben miyim diye merak ettim ve soru yazmaya karar verdim. Yanlış anlaşılmasın, vasat olduğundan falan değil, gerçek hikayeler olduğunu bilmek zaten başlı başına bir ilgi yaratıyor, olaylar da ilginç olunca izlemesi çok keyifli bir diziye dönüşmüş ama sonradan fark ettiğim gibi mesele zaten çözülmemiş gizemli olayları anlatıyor. İnsan istiyor ki sonunda neler olduğunu öğrensin ve şaşırsın ama cevabı olmayan soruları öğrenip sonunda da bu gizemin halen çözümlenmediğini fark edince bana açıkçası uymadı.

1. bölüm (çatıdaki gizem) çok enteresan ve kendini izlettiren bir bölüm, spoiler vermemek için hiçbir bilgi vermeyeceğim ama yukarıda da bahsettiğim gibi sonunda neler olduğunu öğrenemeyince merakım havada kaldı ve diğer bölümleri izlememeyi tercih ettim. gerçek kesit dizisinde bile mutlu ya da acı bir son vardı, sonu olmayan hikaye mi olurmuş :) Sorun bende mi diye merak ettiğim için sormak istedim, diziyi izleyen başkaları da varsa görüşlerini yazabilirler mi? En azından diğer bölümler de ilk bölüm gibi mi ona göre izleyelim?

can03

09.07.2020 06:45

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix'teki Unsolved Mysteries Dizisi Hakkında Yorumlar

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.