5.00 / 1 oy

Binance Mining Nasıl Yapılır?

Binance uygulamasında ve sitesinde gezinirken mining diye bir menü görüyorum ama bugüne kadar hiç açıp da buradan mining nasıl yapılır ya da getiri oranları nedir diye incelemedim. Bilgisayarım ve ekran kartım zaten mininh yapabilecek seviyede güçlü değil, ama günün neredeyse 20 saati hep açık duruyor. Hazır açık dururke acaba binance sitesinden de sistemi yormayacak düzeyde mining yapsa bunun getirisi ne olur merak etmekteyim.

Bildiğim kadarıyla tek başına bitcoin mine edebilecek güçte olmayan bilgisayarlar (ve hatta telefonlar ve tabletler) mining pool'lara katılarak kendi güçleri nispetinde mining işlemlerini birlikte yapabilecek ve kazancı da bölüşecek şekilde çalışabiliyorlar. Peki binance mining pool olarak kullanılabilir mi ve kullanılabilirse onca seçenek arasında ne kadar mantıklı bir opsiyondur?

Editör editi: ilgili sorular için aşağıdaki başlıklara bakabilirsiniz.

bkz: Binance Coin Vault (BNB Vault) Nedir?

bkz: Bitcoin Hesabının Sahibi Bulunabilir mi?

bkz: BNB Binance Coin 100 Dolar Olur Mu?

bkz: Binance'te coin'lere faiz almak

bkz: binance'te Bulunan Coinleri trbinance'e Aktarmak

bkz: Bitcoin tekrar çıkar mı?

canBayan

06.03.2021 22:00

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 4 Mayıs 2022 22:10
    0

    staking işi çok güzel ama bence mining yapabilmek için yapacağınız yatırımları amorti edebileceğiniz dönemleri geçeli çok oldu

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Binance Mining Nasıl Yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.