5.00 / 1 oy

Creality Ender 3 Pro ile Ahşap Filament Kullanılabilir mi?

Crealty Ender 3 Pro ile bastığım ürünlerin hammaddelerini değiştirmek gibi bir niyetim olduğundan önceki sorumda da bahsetmiştim. Bazı ürünlerin şık görünebilmesi için plastik olma özelliklerinden kurtulup ahşap olmaları ya da ahşap gibi olmaları gerekiyor, ahşap filamentler ile youtube'da alınan çıktıları görünce ben de evde böyle kaliteli görünen ürünleri basmak istiyorum ama hem nozzle'a zarar vermesinden çekiniyorum hem de Crealty Ender 3 Pro ile ahşap filament kullanarak çıktı alabileceğimden emin değilim. Crealty Ender 3 Pro ve ahşap filament kullanarak çıktı alan varsa hem çıktının durumunu hem de yazıcıya zarar verip vermediği konusunda tecrübelerini paylaşabilir mi?

cuneytsaglam

25.04.2020 19:38

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 6 Kasım 2021 00:09
    0

    cnc kullanarak büyük bir ahşap parçasının bir kısmını eksiltmek suretiyle yok etmek yerine gerçek ahşap kalitesine ulaştığında ahşap filamenti kullanmak daha bile tasarrufllu olabilir ilerleyen yıllarda.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Creality Ender 3 Pro ile Ahşap Filament Kullanılabilir mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.