5.00 / 1 oy

Bilek ve Parmakta Eklem Ağrısı Neden Olur?

Öyle yaşlı başlı adam değilim yanlış anlaşılmasın, durup dururken bir yerlerim de ağrımaya başlamadı ama birkaç gündür geçmeyince artık rahatsızlık vermeye başladı. Evdeki eşyaları yeniden yerleştirirken birkaç kutuyu sığdırmak için avcumun içinde biraz fazla sıktım ve bu işlemi 2 saat kadar sürdürmek zorunda kaldım. 4 gün öncesinden bahsediyorum bu arada.. Elimin parmak kasları ve bileğim artık bardağı bile kavrayamayacak kadar yorulup hissizleşince de yeter artık diyerek bıraktım.

4 gün geçmesine rağmen avcumu ve parmaklarımı halen tam olarak sıkamıyorum ve ağrı oluyor. Bileğimi de ters yöne incittiğimi düşünüyorum ve bağımsız bir eklem ağrısı da sağ bileğimde var. Pandemi ve hastanelerin durumundan dolayı hastaneye ya da polikinliğe gitmeyi düşünmüyorum ama sürenin uzaması ve ağrıların geçmemesi de artık panik oldurmaya başladı. Aramızda doktor ya da benzer bir rahatsızlık yaşamış birisi varsa sizce ne olmuş olabilir? Götürüp göstermemi gerektirecek kadar geçmeyecek bir rahatsızlık ise kat kat maske takıp gidebilirim hastaneye..

omerryasarr

26.09.2020 01:38

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bilek ve Parmakta Eklem Ağrısı Neden Olur?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.