5.00 / 1 oy

Ankara Koronavirüs Vakaları Nereye Gidiyor?

Twitter'da gündem olunca fark ettim, Ankara covid-19 haritası resmen kıpkırmızı olmuş. Devlet dairelerinin de yoğunluklu olarak Ankara'da yer aldığını düşününce bu durum daha nereye gidecek diye endişelenmeye başladım. Sincan, Kahramankazan, Pursaklar, Çubuk, haymana ve Kızılay resmen paint'te komple kırmızıya boyanmış gibi görünüyor.

ankara koronavirüs

Garip bir şekilde ülke genelinde genel bir umursamazlık ve şimdiye kadar hasta olmadıysam bundan sonra da hasta olmam rahatlığı var. Fahrettin Koca'nın yaptığı açıklamaların medyada daha fazla yer bulması gerektiğini düşünüyorum. Bu kadar kırmızı bir ekranda vaka sayılarının ülke genelinde nasıl halen 1500 seviyelerinde olduğunu da anlamış değilim ama umarım daha fazlası yoktur. Kendileri korkmayan insanlar acaba hiç mi ailelerindeki yaşlı insanları ya da çocukları düşünmüyorlar bunu da anlamıyorum.

cakmakderya

04.09.2020 00:07

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ankara Koronavirüs Vakaları Nereye Gidiyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.