5.00 / 1 oy

Bepanjel Yara Iyileştirici Jel kullananlar

Bayer’in üretmiş olduğu Bepanthen ürünleri benim için tam bir hayat kurtarıcı. Sürekli biryerlerimi çarpmaktan her tarafım yara bere içinde. Hatta ben sakarlık yapmasam bile sinek mi ısırdı, arı mı soktu hemen orası yara olur ve iyileşmesi çok uzun sürer. Tabii bir de sivilcem çıkmışsa tek tük de olsa, o da sıksam da sıkmasam da yara olur, kabuk bağlar. İşte ben de tüm bunlara çözüm niyetine hem yaralarımla oynamamak için hem de çabuk iyileşsin diye her yere bepanthol kremler ile gidiyorum.

bepanjel

Stoğum bitmesin ve çeşit olsun diye her odada farklı bepanthol krem ve merhem var diyebilirim. Bepanthol onarıcı merhem favorim olmakla birlikte bepanthol cilt bakım kremi de güzel. Şimdi bir de yeni olarak bepanjel yara kremi çıkmış onu denemek için hemen aldım fakat açıkçası pek benim yaralarımı iyileştirmek için geçerli değilmiş. Güneş yanıkları, deri çatlaklarına iyi geldiği yazıyor prospektüsünde. Ayrıca yüz, dudak ve göz için kullanmayın diyor. Oysa ben çatlayan dudaklarıma ve yüzümdeki sivilce yaralarına kullanırım umuduyla almıştım. Neyse şimdilik sadece elimde ve kolumda oluşan yaralar için kullacağım gibi görünüyor. Daha önce kullanmış ve memnun kalmış olanlarınız varsa iyileştirme süreci hakkında bilgi verir misiniz. Memnun kaldınız mı Bayer’in yeni ürünü bepanjel’den?   

bepanjel kutubepanjel kullanım

bepanjel prospektüs

vuuno

17.12.2020 16:28

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bepanjel Yara Iyileştirici Jel kullananlar

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.