5.00 / 1 oy

Eucerin Anti-Pigment Dual Serum kullananlar

La Roche Posay ürünlerine bakarken biri yazmış Eucerin'in lekeler için olan kremi ve serumu çok iyi diye. Hiç kullanan var mı? Biraz baktım fakat ineternette göremedim. Eczane ürünü mü? Bu kadar az bilgi olunca hakkında açıkçası insan güvenemiyor. Biri de demiş ki fiyatları çok uçuk. Hayır ben Türkiye'deki sayfalarda göremedim? Amazon'da var fakat Türkiye sitesinde yine yok? Kendi sayfalarında içeriğinin tamamen doğal olduğu ve kremini sabah, serumu gece kullanmak gerektiği bilgisi verilmiş. O zaman içeriği C vitamini ağırlıklı diye düşünüyorum. C vitamininin gündüz kullanılması durumunda daha çok leke yaptığını acı deneyimlerle bildiğim için.

Koyu cilt lekeleri için oldukça etkili olduğunu yazan yabancı site yorumları mevcut fakat bu lekerin güneş lekesi mi, çiller mi olduğunu anlayamadım. Benim sivilce izlerinden kalma lekelerim var. Çünkü tüzümde hiç bitmeyen sivilceler çıkıyor. Ben her defasında sıkmadan yara yapmadan bırakamıyorum. Kabuk bağlıyor ve ne kadar güneş kremi kullansam da mutlaka kopardığım yara kabukları lekeye dönüşüyor.

Eğer Eucerin Anti-Pigment Dual Serum kullananlar varsa memnun olup olmadığı noktaları ve nereden temin ettiklerini, tabii bir de cilt tiplerini yazarlarsa benim için çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler. 

zizou

25.11.2020 16:51

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Eucerin Anti-Pigment Dual Serum kullananlar

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.