5.00 / 1 oy

Clinique Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Bakım Seti kullananlar

yüzümdeki sivilceler ve bu sivilcelerden ötürü oluşan lekelerden kurtulmak için kullanmaya başladığım "Clinique Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Bakım Seti"nin kutusunu açtığımda her ne kadar ml olarak az olduğunu bilsem de boyutları çok küçük göründü. Önemli olan işlevi diyerek kullanmaya başladım, yüz yıkama köpüğü iyi diyemeyeceğim. elinize sıkıp yüzünüze götürene kadar etkisini yitiriyor gibi. Tonik güzel fakat yüz temizleme pamuğuna döktüğünüzde yüzünüzde hissetmeniz için fazlaca kullanmanız gerekiyor. nemlendiricisini sevdim. yağlı bir his bırakmıyor, bunda da diğer kullanıcıların aksine ben de sabaha yumuşacık bir cilt ile değil de kurumuş bir cilt ile uyanıyorum. neden bilmiyorum. ilk hafta lekelerde azalma gözlemledim fakat sonrasında yüzümde tekrar sivilcelenme yapmaya başladı. Ucu iltihaplı siivilceler değil de acı veren içten dolgulu sivilce ya da akne diyeyim onlardan. umarım ürünler bitince başarılı bir sonuç elde ederim. 

Ayrı ayrı almaktansa deneme doylarından daha büyük olan bu seti almak daha mantıklı, beğendiğiniz ürün ile devam etme şansını veriyor size. Fiyat konusunda ise bazı dönemlerde kampanyalar yapılıyor hem kendi sitelerinde hem de diğer büyük online alışveriş sitelerinde. takip edip öyle almakta fayda var. 

merveseyhan

11.08.2020 19:16

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Clinique Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Bakım Seti kullananlar

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.