5.00 / 1 oy

Android ve IOS için Fotoğraf Düzenme Uygulaması Tavsiyesi

Akıllı telefonlar konusunda yapılan en doğru şey, üçüncü parti uygulamalar geliştirilerek telefonlara kurulmasına izin vermektir diyebilirim. 2010'dan önceki yıllarda böyle bir teknoloji yoktu, hatta o dönemki akıllı telefonların ne derece akıllı uygulamalara sahip olduğu bile tartışılabilir. Bugün ise her bir uygulama türü için onlarca seçeneğimiz var ve tümü de her an geliştirilmeye devam ediyor.

Dün paylaştığım Android ve IOS için video düzenleme uygulaması tavsiyesi yazısına benzer şelilde telefonunuzdan fotoğraf düzenlemeleri de yapabileceğiniz bir uygulama tavsiye etmek istiyorum bugün. Uygulamanın adı da InShot. InShot uygulaması sadece bir fotoğraf düzenleme aracıdır dersem de haksızlık etmiş olurum, InShot ile videolarınızı da kesebilir, düzenleyebilir ve hatta efektler katabilirsiniz. Videoları hızlandırma ve yavaşlatma ve bu şekilde kaydetme gibi özellikleri de oldukça kullanışlı ve öğrenmesi kolay.

Başka uygulama tavsiyeleri eklemek isteyenler olursa diye bu soruyu açıyorum, aklımda benzer birkaç fotoğraf düzenleme uygulaması daha var, onlar hakkında da kısaca bir şeyler yazmaya çalışacağım. 

emre dayan

01.11.2020 12:05

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Android ve IOS için Fotoğraf Düzenme Uygulaması Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.