5.00 / 1 oy

Android İçin Günlük Görev (Task) Uygulaması Tavsiyesi

Çalışma verimliliğimi koruyabilmek ve dikkat dağınıklığımın önüne geçebilmek için her gün tamamlamam gereken görevler belirledim kendime. Mesela her gün x konu hakkında 1 saat eğitime katılıp y konusunda en az bir çalışma yapmak gibi bir dizi günlük görev rutini çıkarttım. Bu rutinleri her gün tamamladığımı kendime hatırlatmak ve saat olarak kendime zamanlayıcılar eklemek için bir todo list uygulaması arıyorum. Takım çalışması gibi karmaşık özelliklere sahip olmasına gerek yok, sadece günlük olarak her tamamladığım göreve o gün için tik koyacağım ve ertesi günün sabahında tüm görevler tekrar sıfırdan tamamlanmak üzere bekliyor olacak. Bu şekilde bir uygulama bilenler tavsiye verebilirler mi?

Zaman yönetimi konusunda sorun yaşayanlar ve sürekli olarak yapması gereken işleri erteleyenler için de bu tekniği mutlaka tavsiye ediyorum. Kendinize biçtiğiniz görev ister spor yapmak, ister diyet yapmak, isterseniz de yabancı dil ya da programlama öğrenmek olsun, bu tür çalışmaları 20-30 gün tekrarlayarak kendi rutinlerinizi oluşturabilirseniz yıllarca aksatmadan sürdürebileceğiniz zaman optimizasyonu odaklı çalışma programlarına sahip olabilirsiniz. Ama hafızanızda tutmanız yetmez, hatırlatmalar ve geçmiş istatistiklerinizi de takip edebilmeniz çok önemli. Bu yüzden de benim de araştırdığım gibi bir uygulama kullanmanız ve tüm çalışma verilerinizi de bu uygulamaya girmeniz şart.

kırasavcık

06.08.2020 01:10

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Android İçin Günlük Görev (Task) Uygulaması Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.