5.00 / 1 oy

adshrink.it açılmıyor adshrink linklerini nasıl açabilirim?

Link kısaltma servislerinden tam kurtulduk derken bugün internetten bir internet sitesinin bütün linklerini adshrink.it üzerinden yönlendirmesi ile yıllardır unuttuğum kabusum yeniden hortladı. Uzun süren link açma çalışmalarımın sonunda problemin, kullandığım tarayıcıdan kaynaklandığını fark ettim ve benim gibi başka insanlar da bu şekilde zaman harcamasınlar düşüncesi ile bu başlıkta açılmayan adshrink.it linkleri için ne yapmanız gerektiğini kısaca özetledim.

adshrink.it internet sitesi, bir link kısaltma servisi. Muhtemelen bu servisi kullanan internet sitelerine de her bir tıklama için belirli bir ücret ödeniyor olmalı ki internet siteleri, trafik ve kullanıcı kaybetmek uğruna bu internet sitelerini kullanmayı tercih edebiliyorlar.

adshrink.it linkleri, tarayıcıya göre farklı reaksiyon gösteriyor. Örneğin firefox tarayıcısında google recaptcha'yı doldurmama ve şartları kabul etmeme rağmen her seferinde beni aynı sayfaya attı. Opera tarayıcısında reklam engelleyici ve vpn açık/kapalı olması fark etmeksizin boş beyaz bir sayfa geliyor ve ilerlemek mümkün olmuyor. Chrome tarayıcısında ise sorunsuz olarak sayfalar da yükleniyor, robot değilim doğrulaması yaptıktan sonra da bir sonraki sayfaya geçiyor. Sonuç olarak problemin çözümü de benim için Google Chrome kullanmak oldu, belki safari, internet explorer ve edge gibi tarayıcılarla da sorunsuz olarak çalışabilir.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Ülkelerin güncel nüfus bilgileri için internet sitesi tavsiyesi

bkz: internetten film izlerken chromecast sorunu

bkz: Bir internet sitesinin tamamını download etmek için program tavsiyesi

bkz: VLC Player ile internetten video download etmek

bkz: Bir internet sitesinin yazı fontu nasıl öğrenilir?

bkz: internet nedir?

zibidigonzales

26.06.2021 16:01

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
adshrink.it açılmıyor adshrink linklerini nasıl açabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.