5.00 / 1 oy

Adele Nasıl 45 Kilo Verdi?

32 yaşına giren Adele, 2019 Nisan ayında boşandığında başladığı süreçten itibaren 45 kilo vermeyi başarmış, üstelik neredeyse spor yapmadan başarmış bunu. Günlük beslenme limitini 1000 kalori düzeyine sabitleyerek (bizim bir öğünümüz 1000-2000 kalori arasında olabiliyor tatlısıyla tuzlusuyla) ve bol bol sebze suyu tüketerek başarmış bunu.

Adele'in yaptığı diyet programının adı sirtfood diyeti olarak geçiyor. Sirtfood diyetinin işleyiş prensibi ise zayıflama genlerinin çalışmasını hızlandıran sirtüin proteini açısından yoğun besinleri tüketmeye dayanıyor. Sirtüin proteini açısından en zengin besinler ise yabanmersini, kara lahana, kırmızı soğan, roka olarak sayılabilir. Bana sorarsanız uzman olarak kendini tanıtan çok sayıda diyetisyenin elle tutulur bir başarısı yokken Adele gibi başarı hikayelerini iyi incelemek ve benzer diyet programlarının sonuçlarını gözlemlemek. Bunun üzerine düzenli spor takviyesi ve sağlıklı bir yaşam faktörleri de ilave edilirse oldukça sağlıklı sonuçlar elde edilebilir diye düşünüyorum.

kizil_elma

05.08.2020 20:50

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Adele Nasıl 45 Kilo Verdi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.