5.00 / 1 oy

Sirtfood Diyeti (Sirtüin Diyeti) nedir?

Yine kilo aldığım şu günlerde, özellikle son iki haftadır 2 buçuk kilo almış buldum kendimi. Hızlı bir kilo verme sistemi bulmam gerekiyor kendime. Fakat kastettiğim şok diyetleri değil. Yine sağlıklı kilo vermeme yardımcı olacak bir sistem olsun, etkisi hemen kendini göstersin istiyorum. Yaklaşık iki hafta sonra yine aralıklı oruç beslenme şekline geçmeyi planlıyorum, tabii sporu da ihmal etmeden.

Internetten diyet aratırken Sirtfood Diyeti ya da diğer adıyla sirtüin diyeti ile karşılaştım. Adele 20 küsür kilo verdiğinde haberlere çıkmıştı bu diyet fakat hiç merak edip de bakmamıştım nedir diye. Ne kadar doğru bilmiyorum ama birçok ünlü sirtüin diyeti ile hızlı kilo vermiş. Yapması çok zor değil aslında ilk üç gün 1000 kalori tüketiliyormuş ve daha çok sirtüin içeren besinler olmalıymış. Sonrasında 1500 kalori gibi artarak gidiyor kalori miktarı. Zaten bu diyet benim istediğim gibi bir beslenme yntemi değil de ilk motivasyon kaynağını oluşturuyor. Fakat 2 hafta sirtfood diyeti uygulayacağım diye sağlığımdan da olmak istemiyorum. Var mı aranızda sirtüin diyetini yapan mutlu olan ya da yan etkilerini gören? Bu arada dedeğim gibi kısa sürede hızlı kilo verip sonrasında düzgün beslenmeye geçebileceğim bir diyet sistemi de olabilir. 

 

minebirinci

09.12.2020 08:56

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sirtfood Diyeti (Sirtüin Diyeti) nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.