5.00 / 1 oy

Saxenda zayıflama iğnesi nasıl kullanılır?

Çok hareketli bir yaşamım olmadığını ve yemek yemeye başladığımda kendimi durduramadığımı, hatta ardından mutlaka tatlı krizine girdiğimi belirterek başlamak isterim. Hal böyle olunca en son tartıya çıktığımda 120kg'ı bulduğumu gördüm. Sağda solda tanıdıklara durumumu yakınırken bir yakınımın saxenda zayıflama iğnesi ile zayıfladığını öğrendim. İlk fırsatta endokrin doktoruma uğrayıp bu iğneyi denemek istiyorum. Fakat ne kadar çok gerçek kullanıcıdan fikir alırsam o kadar iyi olduğunu düşünerek kullanan kişilerden birkaç sorumu yanıtlamalarını dilerim. 

Öncelikle insilün direncim yüksek olduğundan beden kitle endeksim de yüksek çıkıyor. Saxenda'nın zayıflamaya yardımcı olmanın ötesinde tatlı krizlerini bastırdığı ve insülin direncini düzenlemeyi hedeflediğini okudum. Önemli olan vücut kitle endeksi mi yoksa insülin direnci seviyesi mi? belli bir yaş sınırlaması var mı? Kanser riski olduğu kendi sitesinde de yazıyor. Kullanan arkadaşlar bu riski nasıl göze aldınız? Düzenli kontroller yapılıyor mu? Kan testleri ya da karaciğere böbreğe zararı va mı yok mu? Birisi safra taşı yaptığını söylemiş. Ayrıca çok hızlı kilo verdirdiğini, iştahı kestiğini belirtenler olduğu gibi bırakınca verilen kiloların tekrar alındığı çünkü iştahın yine arttığını söyleyenler de var. Sizde ne gibi etkileri oldu? 

Son olarak fiyatı gerçekten 750 TL mi? Böyle bir uçuk fiyat olabilir mi? Sgk da karşılamıyordur elbette? Saxenda iğneyi kullananlar, başlama hikayelerini ve kilo-kayıp durumlarını ayrıntılı yazarsa çok sevinirim. hangi dozda başladılar kilo, vücut endeksi, insülin direnci seviyeleri, kaç kaftada ne kadar kilo verdikleri ve metabolizma hızları gibi bilgileri paylaşırsanız çok sevinirim.

ibrahim halil

24.11.2020 08:32

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Saxenda zayıflama iğnesi nasıl kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.