5.00 / 1 oy

Televizyonda yayınlanmış en kaliteli 10 bilgi yarışması

Televizyonda bugüne kadar tek severek takip ettiğim ve bittiklerinde de eksikliğini hissettiğim programlar sorulsa kesinlikle bilgi yarışmaları derdim. Aynı anda hem heyecanlanıp, hem yeni bir şeyler öğrenip, hem de yarışmanın içinde kendinizi de hissedebildiğiniz başka bir program daha görmedim ben. Telefon uygulamaları ve internet siteleri de var denediğim ama televizyonda yayınlanan bilgi yarışmalarının tadını hiçbir zaman alamadım.

Sitede çok sayıda sıralama ve listeleme yazısı görüyorum ve çok ilginç konularda çok ilginç yazılar denk gelebildiği için takip de ediyorum. Ben de benzer bir liste hazırlamak istedim ve bu yazıda Türk televizyon tarihinde bugüne kadar en çok keyif aldığım bilgi yarışmalarını yazmak istedim.

- Kelime Oyunu (Ali İhsan Varol)

- Kim Beş Yüz Milyar İster

- Kim Milyoner Olmak İster

- Pasaparola

- Aileler Yarışıyor

- En Zayıf Halka

- Riziko!

- Bir Kelime Bir İşlem

İstisna: Çocuktan Al Haberi (mükemmel bir fikir)

aliduman

07.02.2021 12:42

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 18 Kasım 2021 08:22
    3

    televizyon izleyen birisi değilim ama Ali İhsan Varol'un herhangi bir programını görürsem açar sonuna kadar izlerim. adam hem iyi bir sunucu, hem de konusunda gerçekten bilgili. soruları bizzat hazırlıyor, sadece çekimlere gelen şımarıklar gibi değil yani. bilgi yarışmalarının formatı da içeriği de hem çok bilgilendirici hem de çok keyifliydi.

  • 18 Kasım 2021 09:53
    2

    Ali İhsan Varol'un oyunculuğu bile on numara, adam kardeş payı dizisinde bildiğin en karanlık ve eğlenceli karaktere imza atmayı başardı. ilk bölümlerde Edward Newton gibi performans koydu ortaya karakter gereği, karakter sonradan senaryoda cıvıtınca adam çok kararında yön verdi ve hiç sırıtmadı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Televizyonda yayınlanmış en kaliteli 10 bilgi yarışması

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.