5.00 / 1 oy

Hügo'ya küfür eden çocuğun videosu

Ben bu olayın olduğunu hatırlayanlardan birisiyim ama hatırladığımı kimseye ispat edemiyorum çünkü hiç kimsede olmadığı gibi benim de elimde bir video kaydı yok. Ama bu olayın yaşandığı günün ertesi günü okula gittiğimde herkesin olayı anlattığını çok iyi hatırlıyorum. Peki hadi ben hayal gördüm, yüzlerce çocuğun aynı gün aynı olayın olduğunu tartışması nasıl açıklanabilir?

Aklıma geldikçe açıp açıp internette bakıyorum bu videoyu bulup da yükleyen olmuş mu diye ama Tolga Gariboğlu (nam-ı diğer Tolga abi) bu olayın olmadığını söylediği için kafam karışıyor. Acaba eğlenceli bir diyalog yaşandı da biz geçen yıllarda olayı kafamızda efsanenin de verdiği gaz ile bu şekilde mi modifiye ettik? Yani olmuş olay olsa adam da çıkar oldu der? O zamanlar Hugo'yu yayınlayan kanal da yanlış hatırlamıyorsam Kanal 6 idi. Kasetin olmadığına artık ikna olduk da dönemin yöneticilerinden birisi belki bir gün çıkar da bir açıklama yaparak bu konuyu tam olarak açıklığa kavuşturur.

Aykut79

06.04.2020 19:55

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hügo'ya küfür eden çocuğun videosu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.