5.00 / 1 oy

+354 hangi ülkenin telefon kodudur?

Telefondan bu aralar sürekli olarak +354 ülke kodlu numaralardan aranıyorum. İnternette bir ülkenin alan kodundan hangi ülke olduğunu bulabilmek için eskiden google'a yazmanız yeterli olurdu. Şimdi ise özellikle haber sitelerinin ürettiği içi boş sayfalardan karşınıza yüzlercesi geliyor ve en basit bilgiye erişebilmek için onlarca sonuç görüntülemeniz gerekiyor. seo denen saçmalık içerik kalitesi ile de doğru ortantılı olmalı ve arama motorları da bu boş bilgi kirililiğine bir çözüm bulmalı diye düşünüyorum.

Sonuç olarak google'da ingilizce arama yaparak aradığım bilgiye ulaşabildim, hatta google beni herhangi bir internet sitesine bile yönlendirmeden aradığım bilgiyi bana kendi sayfasında verdi. Sonuç olarak +354 alan koduna sahip bir telefon numarasından size arama geliyorsa +354 ülke kodu İzlanda'ya ait. İzlanda'dan sizi arayacak bir tanıdığınız ya da iş olanağınız olup olmadığını gözden geçirebilirsiniz. Benim aklıma hiçbir olası teori gelmediği için hiçbir telefon aramasına yanıt vermedim, bu yüzden eğer olası dolandırıcılık araması ise de haberim yok.

 

Editör editi: bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: 2022 Dünya Kupası Hangi Ülkede Yapılacak?

bkz: Jaguar hangi ülkenin araba markasıdır?

bkz: Farklı ülkelerdeki batıl inançlar

bkz: OBD Nedir ve Hangi Ülkelerle Uygulanmaktadır?

bkz: Dünyada Almanca Konuşan Ülkeler

bkz: Google'da Arama Yaptığınız Ülkeyi Değiştirmek

chung

26.04.2021 13:19

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
+354 hangi ülkenin telefon kodudur?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.