5.00 / 1 oy

3.000 TL'ye kadar bebek arabası tavsiyesi (2021)

Bebek arabası seçimi yapmaya çalışıyorum, ama o kadar çok seçenek var ki aralarında tam anlamıyla kaybolmuş durumdayım. 0-13 kg arası taşıma kapasitesi olan ürünlere bebek arabası adı veriliyor ve tercihen taşıma koltuğu, araba koltuğu ve ana kucağı olarak kullanılabilme şeklinde özelliklere sahipler. Bütçe olarak maksimum 3.000 TL'ye kadar olan kaliteli bir bebek arabası almak istiyorum ama ya beğendiğim modeller çok pahalı ya da hesaplı modellerden henüz beğenebildiğim bir seçenek çıkmadı.

Bu başlığı benzer arayışta olan herkesin yararlanması için açıyorum. Hem kendi incelediğim ürünler hakkında yorum yazacağım, hem de bu bütçeler sınırında bebek arabaları önermek isteyenler yazabilsin ve herkes faydalansın istiyorum.

- Doona bebek arabası çok pratik ve kullanışlı görünüyor, ama bütçe olarak 5.500 TL harcamak istemiyorum.

- Kraft Pro Fit Plus Travel Sistem bebek arabası da yine kullanışlı ve çok özellikli bir bebek arabası, ama bunun fiyatı da 5.200 TL.

 

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir?

bkz: ikiz bebek arabası tavsiyesi 2019

bkz: Çocuklarda burun karıştırma alışkanlığını engellemek

bkz: Bebekler için alt değiştirme matı tavsiyesi

bkz: ikiz bebek oto koltuğu tavsiyesi 2019

bkz: Bebek kıyması nasıl pişirilir?

irem

10.10.2021 23:44

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

 • 5 Kasım 2021 07:28
  4

  bütçenizi 7.000 TL seviyelerine çıkartırsanız mamas&papas ya da maxi-cosy gibi markaların çeşitli modellerini bir indirim anında yakalayıp alabilirsiniz. ama bu markalarda genellikle puset bebek arabasına dahil olmuyor ve ayrıca almak gerekiyor.

  3.000-.4.000 TL aralığında da Prego Quattro Pro Travel Bebek Arabası 2087 puseti ile birlikte satılan güzel bir bebek arabası.

  Black Friday gelince belki güzel bir kampanya olur, halen satın almadıysanız biraz daha beklemenizi öneririm.

 • 5 Kasım 2021 09:31
  2

  Mamas & Papas Ocarro modelini 7.000 TL fiyat etiketine sahip olduğu günden beri indirime girerse diye bekliyorum ama 1 ayda fiyatı 9.000 TL seviyesine ulaştı. fiyatı artacak korkusuyla insanlar ne bulurlarsa satın alıyorlar artık. Kasım'da ben de indirimleri görmeyi bekliyorum ama indirim olmasına rağmen 1 ay önceki fiyatları mumla aramaktan da korkuyorum.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
3.000 TL'ye kadar bebek arabası tavsiyesi (2021)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.