5.00 / 1 oy

Buzda kaymayan bot, çizme tavsiyesi

Her ne kadar henüz o eski kara kışlar gelmemiş olsa da arada yağan kar bile benim kaldırımda kayıp düşmeme sebep olabiliyor. Bazen ayağımın kaymasını psikolojik olarak korkularıma bağlıyorum zira incecik topuklu ayakkabı ya da çizmeler ile koştur koştur yürüyen hatunları görüyorum, bense kar botları ile bile patinaj çekebiliyorum şaşılacak şekilde. Yürürken de o kadar dikkat ediyorum ki bildiğiniz kaplumbağa hızında yürüyorum. Fakat bu da bir çöüzüm olmuyor.

Bu durumumu çay ya da kahveyi dökmeden götürmek için gözünü bardaktan alamayan kişilere benzetiyorum. Nasıl ki onlar ne kadar dikkat ederlerse etsinler sürekli bardağa bakarak yürüdükleri için mutlaka bir şekilde bardağın içindeki sıvı dökülüyor. Lakin o kadar çok bardak olmasına rağmen hızlı hızlı yürüyen çaycıların ya da garsonların bardaklarındaki içecekler ne hikmetse dökülmüyor. Her neyse sıkıntıma geri dönecek olursam, kaymamak için kar botunun ya da çizmenin üzerine çorap bile giymeyi düşünüyorum utanmasam. Sizin bildiğiniz kesinlikle kaymadığına emin olduğunuz bot markası modeli varsa ya da buzda kaymamak için yapabileceğim bir öneriniz bulunuyorsa çok sevinirim.  
 

ezel

04.02.2021 13:16

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Buzda kaymayan bot, çizme tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.