5.00 / 1 oy

Ocak için yağ sıçramasını önleyici ürün tavsiyesi

Yemek yapmayı çok seviyorum fakat yemek artıklarını temizlemekten nefret ediyorum. Hele bir de yağlı bir yemek yapılıyorsa aman allahım neydi benim günahım diyorum. Yani o yapış yapış his beni öldürüyor. Ya da o yağı temizleyeceğim diye kullandığım deterjanlar sebebiyle kesin hasta olacağım diyorum. Ne zaman ki yemeği hızlıca yapmaya çalışıp sonra da temizleyemeden başka işler araya girse ve o yağ birikintisi ocakta öylece kalsa işte benim bittiğim vakittir... 

Şimdilerde instagramda ocak arkası için yapışkanlı kağıtlar görüyorum. Böylece yağ sıçradığında kolayca siliniyormuş. Ama benim ocağımın arkası yayans değil bana o yüzden hareket edebilir bir platform gerekiyor. Ocağın arkasında hatta üst rafta olan süs eşyaları dahi yağ oluyor. Özellikle buharlı pişirdiğim şeyler de oluyorsa ki zaten diğer yemeklerde de buhar çıkıyor, toz da biriktiğinde o süs eşyalarını kaldırıp atasım geliyor. Yani bu durumda benim aradığım yemek yapacağım zaman koyup, bitince de temizlemek için kaldırabileceğim ve tabii ki de temizlemesi kolay bir ürün olmalı. Hatta bulaşık makinesinde temizlenebilir bir ürün olsa ne de güzel olur. Var mı bu şekilde pratik ve kullanışlı bir ürün? 
 

sa kinaz

16.02.2021 00:59

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 17 Ocak 2022 01:51
    2

    aradığınız ürünü ikea'dan bulabilirsiniz: IKEA KLOCKREN. Ben bu yorumu yazığım tarih itibariyle 50 TL'ye satılıyor

  • 18 Eylül 2022 02:39
    0

    yanmaz silikon ürünler var çok para vermeye gerek yok

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ocak için yağ sıçramasını önleyici ürün tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.