5.00 / 1 oy

Samsung hareketli fotoğrafları export etmek

Güncel Samsung modellerindeki hareketli fotoğraf çekme özelliğini aktif olarak kullanuyorum ve çok da hoşuma gidiyor ancak telefonumu bilgisayara bağlayınca bu hareketli fotoğrafları video olarak göremiyorum, acaba bu dosyalar nereye kydediliyor olabilir? Fotoğrafları kes yapştır ile bilgisayara aktarınca hareketli fotoğraflar da telefondan silinmiş oluyorlar ama bilgisayara da bu animasyonlar gelmiyorlar. Acaba bu hareketli 1-2 saniyelik video olduğunu tahmin ettiğim dosyaları telefonumda nereden bulabilirim ve bilgisayarıma nasıl export edebilirim?

denizci73

23.08.2019 18:26

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 14 Mart 2022 01:09
    3

    hareketli fotoğrafın üzerinde çıkan play (oynat) butonuna basın ve o esnada çıkan video paylaşma butonunu kullanarak hareketli videoyu gönderin. bu işlemi toplu olarak yapabilmek de eski android sürümlerinde mümkündü ama sonradan kaldırdılar. belki bu amaçla hazırlanmış bir uygulama da vardır bakmak lazım

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung hareketli fotoğrafları export etmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.