5.00 / 1 oy

Whatsapp'ta Yedeği Olmayan Mesajları Kurtarmak

Telefonu oldukça yuksek bir yerden düşürmem sonucu yeni bir telefon almak ve mevcut tüm verilerimi (google play sağolsun tek seferde tüm eski uygulamalarımı kurdu) yeni telefonuma aktarmak durumunda kaldım. Android kullanıyordum ve acaba iphone'a geçsem mi diye tereddüt etmiş olsam da eski verilerimi apple'a aktarmakta problem yaşarsam diye yine android işletim sistemi olan bir telefon aldım.

Whatsapp mesajlarım da düzenli olarak yedeklendiği için yeni telefonuma otomatik olarak aktarıldı ama whatsapp mesajları her gün yedeklenmiyormuş ve son bulut yedeği de yaklaşık 10 gğn önce alınmış. Dolayısıyla son 10 güne ait whatsapp mesajlarım, yazışmalarım ve gönderdiğim fotoğraf ile video gibi dosyalar whatsapp içinde görünmüyor. Benim sormak istediğim soru da whatsapp'ın yedeklemediği mesajları bir şekilde kurtarmamın mümkün olup olmadığı. Eski telefonun sd kartı vardı ve bildiğim kadarıyla tüm whatsapp verileri de harici karta depolanıyordu ama kartın içindeki binlerce dosya içerisinde whatsapp'ın son 10 güne ailt verilerini bulamadım. Eğer bu yedeksiz verileri kurtarabilmemin bir yolu varsa yardımcı olabilir misiniz?

Y.Tin

12.10.2020 08:16

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Whatsapp'ta Yedeği Olmayan Mesajları Kurtarmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.