5.00 / 1 oy

Yazlıkta 1 ay kullanmalık en hesaplı internet paketi nedir?

Akıllı telefon kullanmayan annem için yazlıkta sosyal medyaya girebileceği ve internetten haber okuyabileceği kadar bir internet paketi arıyorum, 1 aylık bir süre için eve modem almak ve adsl bağlantısı kurdurmak istemiyorum, bunun yerine evdeki eski akıllı telefonlardan birisine yeni bir hat almayı ve bu hattın içindeki internet paketi ile hotspot özelliğini aktif hale getirerek bilgisayarı telefon üzerinden internete bağlamayı düşünüyorum. Bilgisayarları interente bağlamanın daha basit ya da hesaplı bir yolu var mı ilk sorum bu, ikincisi ise eğer ilk sorunun yanıtı yok ise en hesaplı ve taahhütsüz internet paketi hangi servis sağlayıcıdan temin edilebilir ve hangisidir? Eskiden faturasız hazır kartlar vardı, vodafone'un fiyatlarının da düşük olduğunu düşünürsek vodafone'dan faturasız kullan at bir telefon hattı alıp yaz boyu internetini kullanmak nasıl fikir?

ayhanengin

22.06.2020 09:55

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 22 Ağustos 2022 00:45
    0

    vodafone paket fiyatları fena değil ama onlarda da 7 gün süreli olması gibi sıkıntılar var, 30 günlük paket seçince de fiyat artıyor ama yine 100 tl altına işinizi çözebilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yazlıkta 1 ay kullanmalık en hesaplı internet paketi nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.