5.00 / 1 oy

Whatsapp'ta kendine mesaj göndermek

Mükemmel bir şey buldum ve bunu paylaşmak istiyorum :) Whatsapp'ta sms gönderir gibi kendinize mesaj gönderemiyorsunuz çünkü kendinizi rehbere ekleseniz de kişiler listesinde göremiyorsunuz. Ama sadece kendinize mesaj gönderebileceğiniz, hatırlatmalarınızı yazabileceğiniz bir alan olmuş oluyor. Whatsapp mesajlarının da hem bilgisayardan, hem de akıllı telefondan erişilebilir olması ve bulutta saklandığı için yedekleme derdi de olmadığı için ufak tefek notları yazmak için çok ideal oluyor. Şimdi adım adım sadece kendinize whatsappp'tan mesaj gönderebilmeniz için ne yapmanız gerektiğini yazıyorum:

1. Yeni bir grup oluşturma ekranına gelin. Bir grup oluşturabilmek için içerisine en az bir kişiyi eklemeniz gerekiyor, bu yüzden nazınızın geçtiği bir arkadaşı şimdilik ekleyerek grubu kurun. Gruba ben ya da kendim gibi bir isim verebilirsiniz.

2. Şimdi arkadaşınızı bu gruptan çıkartın.

3. Artık elinizde, içinde sadece sizin olduğunuz bir grup var. Buraya ne isterseniz yazabilirsiniz, sadece siz görmüş olacaksınız :)

aylincim

09.01.2020 13:00

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Whatsapp'ta kendine mesaj göndermek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.