5.00 / 1 oy

Yatak sehpası tavsiyesi istiyorum

İnternetteki yatak sehpalarının tümü, yemek yemek ya da laptop koymak için yerden belirli bir yükseklik sağlayan tekdüze ürünler. Ama ben yatağın iki tarafından yere basarak ortada bir köprü gibi her şeyi koyabileceğim bir yatak sehpası istiyorum. İkiz yataklarda mesafe çok uzun olduğu için bu uzunluktaki bir sehpa, ortasında destek olmadığı için zamanla bel verecektir ama tekli bir yatak için ahşaptan olursa böyle bir problem olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca iki yerden ayağa bastığı noktalar da tekerlekli olursa yatarken itip yatabilir, tekrar kullanacağınız zaman da tekerlerden birazcık yukarı kaydırı tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu ürünü kendi becerilerim ile geliştirmeme imkan yok ama ticari olarak yapmak isteyenler olursa hem fikir babalığı benden olsun, hem de ilk iki ürünü satın alma sözü veriyorum kendim için. Alternatif olarak buna benzer yatak sehpaları varsa lütfen tavsiyeleriniz için ceva yazar mısınız?

mstkmstk

11.12.2019 20:16

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Eylül 2021 11:01
    2

    hazır ürünler asla sizin hayal gücünüzü tatmin edecek düzeyde çeşitliliğe sahip olamaz, bunun için pinterest ve homify gibi sitelerden esinlenmeli ve kendi ürünlerinizi kendiniz tasarlamalısınız. aslında 3-5 parça ahşap vidalamak kadar kolay olan işlemler, ama uğraşmak istemezseniz bir marangoza da çizip vererek hayat boyu severek kullanacağınız ürünler hazırlatabilirsiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yatak sehpası tavsiyesi istiyorum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.