5.00 / 1 oy

Şarj edilebilir damacana su pompası önerisi

Damacana su kullananlar bilir suyu bardağa ya da şişeye pompalamak için kullanılan pompa mekanizması ne kadar kaliteli olursa olsun bir süre sonra kenarlarında beyazlıklar ve tortular oluşuyor, takıp çıkarması da dert olabiliyor bazen. Ayrıca su pompalarken sanki tozu da beraberinde getiriyor gibi hissediyorum. 

Bir ara kablolu damacana pompaları vardı, bunlarda da hem kablo görüntüsü hem de performans olarak istenileni sağlamamış olacak ki teknolojinin ilerlemesi ileşimdilerde  tek motorlu olan şarj edilebilir damacana su pompalarına ek olarak çift motorlu şarj edilebilir damacanapompaları piyasada mevcut. 

Ürünlerin açıklamasını okudum fakat tam olarak ikna olmadığım kısımlar mevcut. Soru işaretlerimi cevaplayabilecek ürün kullanıcılarının yorumlarını beklerim.

 1. Öncelikle motor sesi insanı rahatsız etmez mi her ne kadar küçük bir motor gücüne sahip olsa da. 

 2. Damacana su pompasının şarjı azaldığında şarj etmek için pompayı çıkarınca su içmek için eski pompaları mı kullanmak gerekiyor?  

 3. ürünün temizliği nasıl yapılıyor. Hortumun içinde kireçlenme ya da tortu birikimi oluyor mu?

 4. Her damacana ile uyumlu mu? Örneğin cam damacana kullanıyorum ben. Şarjlı damacana su pompası aldığımda tekrar 19 litrelik plastik damacanalara mı geçmeliyim?

 5. çocuk kilidi var mı? çocuklar malum her düğmeye basma, her çekmeceyi açma hevesindeler.

Şarjlı damacana su pompası kullananlar hangi markanın ürününü kullandıklarını belirterek ürünün artısını ve eksisini belirtirse çok memnun olurum. 
 

bulelebun

10.01.2021 23:36

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Şarj edilebilir damacana su pompası önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.