5.00 / 1 oy

Hepsiburada'nın online market servisi Hepsiexpress teslimat zamanı hep dolu

Salgın dolayısıyla online market sağlayıcı sayısı her geçen gün artıyor. Rekabetin artması aslında en çok tüketicinin avantajına oluyor. Her gün ayrı bir kampanya ile karşılaşabiliyorsunuz, indirim kodları filan derken bir taraftan mutlu olurken diğer taraftan o indirimlerden faydalanmak için gfark etmeden daha fazla tüketim çılgınlığına girip daha fazla harcayabiliyorsunuz. Ayrıca sürekli bildirim göndermeleri bir yerden sonra gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Fakat bildirimleri kapatma özelliğini aktif hale getirince bu sorun ortadan kalkıyor. 

Yeni hizmete giren online market hizmetlerinden biri de hepsiburada’nın bünyesinde olan Hepsiexpress online market. Düzenli bir “getir”, “istegelsin” ve “migros sanal market” kullanıcısı olarak hepsiburadanın sağlamış olduğu hepsiexpress online marketi de denemek istedim hem de hazır indirim kuponu göndermişlerken. Ara yüz kullanışlı, kullanımı kolay, ne zaman ki ürünlerin teslimat zamanını seçmeye geliyorsunuz işte o zaman sistem sizi çileden çıkarıyor çünkü ne zaman denesem 5 gün sonrası bile dolu (yani sistemde görünen tüm zaman aralıkları dolu) peki o zaman neden bana baştan uyarı vermiyorsun, söylemiyorsun da ben dakikalarca hem ürün seçmekle hem de minimum sepet limiti olan kotayı doldurmakla uğraşıyorum! Bilmiyorum bu teslimat zamanı sorununu bir tek ben mi yaşadım. Fakat hepsiexpress online marketten alışveriş yapabilen varsa işin sırrını verirse ne iyi olur. 

 

ultraslian81

13.12.2020 11:40

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hepsiburada'nın online market servisi Hepsiexpress teslimat zamanı hep dolu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.