5.00 / 1 oy

Xiaomi VH 328 Sivrisinek Kovucu Lamba İncelemesi

Sivrisineklerden korunmak için internetten çeşitli ürünleri araştırdım ve sonuç olarak Xiaomi markasının ürettiği Xiaomi VH 328 Sivrisinek Kovucu Lamba ürününü sipariş ettim ve yaklaşık bir haftadır da kullanıyorum. Teknik bir inceleme olmayacak olsa da kendi kullanım deneyimimi ve bu süreçte kaç sivrisinek yakaladığımı yazmak ve benim gibi sivrisinekten korunmak isteyen arkadaşlara bilgi vermek istiyorum.

Xiaomi VH 328 Sivrisinek Kovucu Lamba ürününü sipariş verirken (yaklaşık 200 TL'ye n11'den satın aldım) bir de eski tip mavi ışık yayan ve içindeki mavi ışığa böcekleri çekerek cız ettiren lambalardan sipariş ettim (bu ürüne yaklaşık 40 TL verdim). Sonuç olarak her iki ürünü de hep aynı ortamlarda kullandım ve kaç sinek ya da böcek yakaladıklarının karşılaştırmasını yapmak istedim. Netice olarak ucuz mavi ışığın çeşitli uçan böcekleri ve sivrisinekleri yakaladığında çıkarttığı cız sesini ve yanık kokusunu en az 10 kere duydum, üzerinde de yakaladığı böceklerin yanıkları duruyor. Xiaomi VH 328 Sivrisinek Kovucu Lamba ise bu süreçte tam olarak 0 (yazıyla sıfır) böcek ya da sivrisinek yakaladı ve öldürdü. Nereden görüyorsunuz derseniz bir fan sistemi ve aydınlatma sistemi var, buraya düşmesi gereken sineklerin de altındaki haznede birikmesi gerekiyor.

Bir şeyi yanlış yaptım mı diye çok araştırdım ama yanlış yapabileceğim bir ayarı da yok aletin, çalışıyor ve hiçbir sinek için de bir fayda sağlamadı. Sonuç olarak bu ürünü satın alacak arkadaşların iki kere düşünmelerini tavsiye ediyorum.

Behlül.Özçelik

13.10.2020 08:34

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi VH 328 Sivrisinek Kovucu Lamba İncelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.