5.00 / 1 oy

Çift Sim Kartlı Hesaplı Akıllı Telefon Önerileri

iki sim kart destekleyen ve aynı anda her iki hattı da aktif olarak kullanabileceğim bir akıllı telefona ihtiyacım var. 32 GB ve altındaki androşd telefonlarda hafızanın neredeyse tamamı işletim sistemi tarafından kullanıldığı için whatsapp gibi sd karta taşınamayan uygulamalarda fazla video ve fotoğraf birikince hafıza hemen doluyor ve telefon kullanılamaz duruma geliyor. bu yüzden alacağım telefonun dahili hafızasının en az 64 gb olmasını istiyorum.

Hem 64 GB hafızaya sahip olan ve hem de çift sim kart takılabilen bir akıllı telefon almak istiyorum ama bütçe olarak da 3.000 TL seviyelerini geçmek istemiyorum. Oppo gibi markalara bakmalı mıyım yoksa Samsung gibi markaların telefonlarını bu fiyatlarda bulabilmek mümkün müdür?

canergemveren

26.01.2021 08:34

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Ocak 2021 10:13
    32

    amazon.com.tr'de 2400 TL'ye Samsung SM-M215F Galaxy M21 var. yorumları da olumlu, fiyat olarak da sizin bütçenizin oldukça altında kalıyor. tipi de güzelmiş hatta

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Çift Sim Kartlı Hesaplı Akıllı Telefon Önerileri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.