5.00 / 1 oy

Windows 10'da AirDrop Özelliği Nasıl Kullanılır?

AirDrop özelliği, MacOS işletim sistemine sahip Mac ekosistemindeki cihazlar arasında sürükle bırak kolaylığında dosya paylaşımı yapmayı mümkün kılan harika bir özellik ve bence Mac ailesinin de en kullanışlı özelliklerinden birisi.

Microsoft Store'da ve çeşitli blog-vlog içeriklerinde Windows 10 için kullanılabilir Airdrop uygulama çözümlerinden bahsediliyor ve bu uygulamalar ile Windows 10 kurulu PC'lerin de Airdrop dosya paylaşımı ekosistemine dahil olabileceğinden bahsediliyor ama bu uygulamalardan bir kısmı da paralı olduğu için açıkçası denemek için para vermek de istemedim. Özetle Windows 10 için kullanılabilir bir Airdrop uygulaması var mıdır?

Not: Farklı bir isimle olsa da olur, Örneğin iki Windows bilgisayar arasında ya da Windows bilgisayar ile Android telefon arasında dosya paylaşımı yapabilmek için kullanabileceğim bir uygulama varsa o da olumlu.

 

Editör editi: benzer içerikli başlıklar için;

bkz: Windows 10 ekran görüntüsü nereye kaydediyor?

bkz: Windows'ta F1 tuşunu tamamen iptal etmek?

bkz: Spotify download klasörü Windows'ta nerededir?

bkz: Windows 10'da Connect App ile Kablosuz Ekran Yansıtmak

bkz: Windows 10 Ürün Anahtarını Nasıl Öğrenebilirim?

bkz: Windows'ta CMD ile Oturumu Kapatmak

benimadimcemil

25.04.2021 18:47

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Windows 10'da AirDrop Özelliği Nasıl Kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.