5.00 / 1 oy

Whatsapp'ta çevrimiçi görünmeyi gizlemek

Whatsapp bu kadar kısıtlı özellik ile nasıl bu kadar yaygın kullanılmayı başarmış anlamak mümkün değil, Telegram gibi bir alternatif varken insanların artık whatsapp kullanmayı bence bırakması gerekiyor.

Whatsapp'ı açtığınızda biliyorsunuz online (çevrimiçi) görünüyorsunuz ve karşıdaki kişi de biliyorum oradasın diyebiliyor. Buraya kadar hadi idare eder de birisinin mesajına yanıt vermek için çevrimiçin olup da arkada cevap vermeyi ertelediğiniz ve müsait olunca dönüş yapacağınız kişilerin de sizin çevrimiçi olduğunuzu görmesi hoş olmuyor. Whatsapp'ta sadece tek bir kişiye çevrimiçi görünebilmek ya da tamamen çevrimdışı görünebilmek (çevrimiçi olduğunu gizlemek) gibi bir özelliği olmalı, yoksa bile harici bir uygulama ile çevrimiçi olduğumuzu gizmeyebilmemiz harika olurdu. Bunun eğer mümkünse nasıl yapılabileceğini bilen varsa yazarsa çok sevinirim.

E.Boztaş

04.05.2020 06:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Whatsapp'ta çevrimiçi görünmeyi gizlemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.