5.00 / 1 oy

Whatsapp'ta bu mesaj silindi mesajını silmek

Birisiyle ya da bir grupta insanlarla yazışırken hatalı bir şey yazınca (ya da bazen bir başkasına göndereceğiniz bir mesajı yanlış kişiye/gruba gönderince) haliyle siliyoruz ama silinen mesajın üzerinde kabak gibi mu mesaj silindi diye görünmesi çok tatsız bir durum değil mi? yani sanki çok sakıncalı bir bilgi yazmışım da sonra silmek durumunda kalmışım gibi. bir mesajı herkesten sil dediğimde tamamen silmek ve arkasında da herhangi bir silindi uyarsı kalmasın istiyorum. Whatsapp'ta böyle bir özellik var mı? Varsa bu uygulama nasıl yapılabilir?

mahser38

16.02.2020 20:09

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

 • 15 Ekim 2021 11:06
  2

  bildiğim kadarıyla bu mümkün değil, whatsapp iş geliştiricileri bir sebepten silinen mesajların silinme mesajlarının kalması gerektiğine kanaat getirmiş olmalılar, belki hukuki olarak whatsapp mesajları (ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir) delil olarak kullanılabildiği için böyle bir yol seçmiş olabilirler.

 • 15 Şubat 2022 00:28
  0

  bu işlem de mesaj silindi mesajı silindi diye bir uyarı verseydi de bir çeşit inception oluşsaydı ya

 • 15 Mart 2022 20:11
  0

  whatsapp'ta iyi ki yok dediğim özellik, bu sayede birisi bir şey yazıp ya da gönderip de silince en azından haberimiz olmuş oluyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Whatsapp'ta bu mesaj silindi mesajını silmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.