5.00 / 1 oy

Ütü masası tavsiyesi (2019)

Altı üstü basit bir ütü masası alacaktım ama internet ve e-ticaret siteleri sağolsun, bakayım başka neler var derken bir de fiyatı azalan olarka sıralayım bakayım en kaliteli ütü masası nasıl oluyormuş dedim, demez olaydım. Katlanıp duvara saklanan, dik durup yer kaplamayan, antenli (bunu henüz ben de çözemedim) çok ilginç ütü masası seçenekleri var ve fiyatlar da bir anda 1500-2000 TL seviyelerine kadar çıkıyor. Altı üstü ütü masası değil mi derseniz 50 TL'ye de ütü masaları var ama insanlar düşüp devrilmelerden, boyut olarak küçük ya da boy olarak kısa olmalardan çok şikayetçi insan var. Hele bir de üzerine kaliteli bir ütü koyuyorsanız düşüp kırılması, ya da daha kötüsü olası yanma durumlarını insan aklına bile getirmek istemiyor. Açıkçası bana yanmaz, düşmez, geniş, bir de kendinden prizli bir ütü masası olsa yeter. Nedir bu ütü masasının fiyat performans ürünü önerisi olan var mı?

sanem

30.08.2019 11:47

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 8 Haziran 2022 01:12
  2

  IKEA Danka var 379 TL'ye yeni satın aldım, gayet sağlam ve kullanışlı

 • 18 Eylül 2019 00:04
  0
  • Öncelikli tavsiyem kendinden prizli ütü masası almanız yönünde olacaktır malum çok ütünüz varsa oturarak ütülemek istiyorsanız evin her yerinde priz bulunmadığı için mecbur priz yakınına kaymak zorundasınız fakat kendinden prizli ütü masaları ile uzatma kablosu gibi bile kullanabilirsiniz yani çok fonksiyonlu.
  • Ütü masasının uç kısmı katlanıp açılabilir özellikteyse kaçırmayın alın hemen fark ettiyseniz neredeyse tüm ütü masalarının uç kısmı sivirelerek geliyor o zaman da çarşay örtü gibi kumaşları ütülerken bir tarafları hep eksik kalıyor. 
  • Boyunuz çok uzunsa mutlaka ama mutlaka ütü masasını deneyerek alın eğilerek ütü yapmak bir yerden sonra işkenceye dönüyor ayrıca sağlıksız. 
  • Elbette sağlam bir ütü almalısınız, ütünüz çok kaliteli olmasa da sıcakken devrilmesi faciaya yol açabilir aman dikkat. 
  • Anteni merak etmişsiniz, ütünüzü rahatlıkla hareket ettirebilmeniz için o aparat yani kabloyu uç kısmına geçirdiğinizde istediğiniz yere ütünüzü kablo bir yere takılmadan götürebilirsiniz. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ütü masası tavsiyesi (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.