5.00 / 1 oy

Amazon Fire TV Stick Ne Zaman Satışa Çıkar?

amazon.com'da sürekli olarak gördüğüm ama Türkiye'de satılmadığı için sipariş veremediğim ürünlerden birisi amazon fire tv stick ürünü. Amazon Fire TV Stick nedir diye soracak arkadaşlar için kısaca Chromecast gibi eski televizyonları bir usb boyutundaki alet ve bir kumanda ile akıllandırma ve çağ atlatma aleti olduğunu söyleyebilirim. Bu cihazı eski televizyonunuza taktıktan sonra örneğin televizyonunuzdan android uygulamalarınıza erişebilir, hatta spotify'dan müzik bile dinleyebilirsiniz. Kumandası ile doğrudan televizyonunuzu da kontrol edebilirsiniz.

Ürünün amazon.com fiyatı uzun yıllardan beri 39 dolar olarak sabit durumda. Hatta yakın zamanda sanırım ürünün yeni bir versiyonunu satışa koymuşlar ve onun da fiyatı 39 dolar olarak sabitlenmiş. Amazon Türkiye'nin de artık Amazon Fire TV Stick ürünlerini amazon.com.tr'de satışa çıkmasını ümit ediyorum, bu kadar hazır tüketicisi varken onların da bu fırsatı atlamayacaklarını tahmin ediyorum.

Bir diğer amazon.com.tr beklentim için bkz: Amazon Kindle Türkiye'de Ne Zaman Satılmaya Başlanacak?

bugatti.veyron

08.10.2020 22:37

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Nisan 2022 22:18
    0

    amazon nedense kindle, alexa ve fire tv stick gibi ürünlerini tr pazarına sokmamayı tercih ediyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Amazon Fire TV Stick Ne Zaman Satışa Çıkar?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.