5.00 / 1 oy

Buğulanmayan siperlik tavsiyesi

coronavirus hepizin korkulu belası olduğu şu günlerde bir de 1 Haziran itibarıyla normalleşmeye başlamak her şeyi daha da zorlaştırdı. Nadiren gittiğim markete bile eldiven maske ve minimum süre geçirmeye çalışan ben, iş hayaına başlayınca maske, eldiven ve tabii siperlik ile gezer oldum. Fakat satın aldığım siperlik buğulanıyor ve bir süre sonra korumaktan öte işkence haline geliyor. Siz hangi markayı kullanıyorsunuz? ya da buğulanmaması için özel bir sprey tarzı bir şey mi kullanıyorsunuz?

aylincim

08.06.2020 17:04

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 9 Haziran 2020 13:53
    3

    Bunun için antifog özellikli şeffaf siperlikler var. 3D yazıcılardan üretilen siperlikler için kullanılan asetat kağıtlarda bu özelik bulunmadığı için siperlik altına maske de kullanıyorsanız ve bulunduğunuz ortam kalabalıksa buğulanma oluyor. fakat bu bahsettiğim maskeler özelliksiz tek kat hava geçirgenliği olan maskeler. siz n95 gibi maskeler kullanıyorsanız buğu sorunu olmayacaktır. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Buğulanmayan siperlik tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.