5.00 / 1 oy

Ultimaker Cura için eğitim önerisi

Merhaba, Crealty Ender 3D pro 3 boyutlu yazıcıda kendi 3 boyutlu nesnelerimi tasarlayabilmek için Ultimaker Cura programını kurcalıyorum ama tasarım ve beceri olarak pek de kendimi geliştiremediğimi düşünüyorum. Youtube videoları ile hazırlanan Türkçe ve İngilizce videolar sıralı bir eğitim olabilmekten uzak geldi ya da ben doğru bir video srisi bulamadım. Udemy ya da Coursera gibi sitelerden ücretli ve ücretsiz tavsiye edebileceğiniz baştan sonra hem tasarım hem de program kullanımı eğitimi veren bir video serisi var mı tavsiye edebileceğiniz?

cuneytsaglam

24.04.2020 20:02

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 5 Mayıs 2020 19:09
    6

    Aradan geçen zamanda internetten o kadar çok eğitim videosu izledim ve yardım dokümanı okudum ki artık elim bu programa oldukça ısındı diyebilirim. Yarın ya da diğer gün kendi öğrendiklerimi buradan eğitim serisi olarak paylaşmayı düşünüyorum. Ama şunu belirtmem gerek, çok sayıda hatalı çıktı almadan hatanın ne olduğunu öğrenmek mümkün değişmiş, zor bir debug süreci var yani bu işin. Çıktı almak demek de maliyet demek olduğu için maliyetli bir hobi olduğunu tüm ilgili arkadaşlara söylemem gerek.

  • 13 Haziran 2022 06:25
    0

    youtube'da sayısız eğitim videosu var, ücretli olarak bir eğitim satın almaya bence gerek yok 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ultimaker Cura için eğitim önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.