5.00 / 1 oy

TV Plus ücretli mi?

Telefonumda Turkcell operatör kullanıyorum, aynı zamanda faturalarını da ödemekte olduğum bir adet Turkcell Superonline fiber internet aboneliğim var (kendi evimde değil). Ama bugün evimdeki akıllı tv'den ilk kez TV+ kurmaya niyetlendiğimde üyelik yapmanız gerekiyor gibi bir hata mesajı aldım. Cep telefonuma bir doğrulama geldi ve doğrulamayı da yaptım, buna rağmen halen bir üyelikten bahsediyor.

Acaba benim kampanyalı olarak üyesi olduğum (faturama bir ek ödemesi bile olabilir emin değilim) TV+ sadece telefon uygulaması için mi geçerli yoksa telefon uygulaması olan TV Plus'ı da ücretsiz olarak kullanabiliyor muyum? Yoksa akıllı televizyondaki TV Plus uygulaması için ek bir ödeme yapmam mı gerekiyor, yani ücretli mi bu TV Plus Uygulaması?

bkz: Chromecast ile Turkcell Tv Plus Kullanmak

bkz: Amazon Prime Nedir ve Faydaları Nelerdir?

bkz: Amazon Video Prime'da 4K Desteği Var Mı?

bkz: Xiaomi Mi Box S Android TV Kutusuna APK Yüklemek

bkz: TURKCELL Mobil internet paylaşımı (Hotspot) ücretli mi?

bkz: Xiaomi Mi TV Box'ta uydu girişi var mı?

sero

19.02.2021 15:27

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Şubat 2022 23:30
    2

    telefonda ve tablette yıllardır görüyorum ama hiç elim gitmediği için ücetli mi ücretsiz mi ben de bilmiyorum. işin ilginç yanı eğer ücretliyse nedense daha ilgi çekici oldu benim için, ücretsiz olan şeylerin değerini bilmediğimizin somut bir göstergesi gibi gereksiz bir hayat dersi oldu gece gece durduk yere

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
TV Plus ücretli mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.