5.00 / 1 oy

Netflix'te film ya da diziyi bir daha gösterme demek

Netflix ana ekranında sürekli aynı filmleri ve dizileri görmekten sıkıldım, bir de klasik hollywood filmlerinin çoğunu yıllar önce izlediğim için her aramada tekrar tekrar görmekten sıkıldım ve bunu izledim ya da bunu bir daha gösterme demek istiyorum. Filmler ve diziler için örneğin film ise bu filmi bir daha gösterme ya da bu diziyi bir daha önerme demek istiyorum yani. Sonra internetten araştırınca televizyon uygulamasında nasıl yapabileceğimi buldum ve benim gibi aynı özelliği arayıp da bulamayanlar için nasıl yapılacağını buraya da yazmak istedim.

Hesap ayarları altında peofile girin ve profil altında da izleme kısıtlamaları içinde bir daha görmek istemediğiniz filmleri ve dizileri seçin, hepsi bu kadar. Keşke bu kadar derinlere inmeye gerek kalmadan filmlerin ve dizilerin listelendiği ekranlarda ya da ana ekranda istediğimiz filmleri ve dizileri bir daha gösterme diyebilseydik ama neyse bu da bir şey.

ahmet çelik

11.07.2020 00:59

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix'te film ya da diziyi bir daha gösterme demek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.