5.00 / 1 oy

Toplu mail gönderme platformu tavsiyesi (2019)

Önce kaliteli bir toplu email gönderme firmasından neler beklenmelidir bunları bir yazalım:

1. Gönderilen maillerin alıcıların spam ve junk klasörlerine düşmemesi gerekir

2. Performans takibi yapabilmek, hangi kullanıcıların hangi mailleri açtıkları ve mailler ile etkileşimlerinin nasıl olduğu (ne kadar süreyle baktılar, okudular mı, sıcaklık haritaları nasıl, hangi bağlantıları tıkladılar, ya da hiç okumadan spam mi yaptılar)

3. E-mail şablonları (mail templates) seçenekleri açısından zengin olmalı ki gönderilen mail kurumsal ve şık bir görünüme sahip olsun

4. Kullanıcı yönetimi, şablon yönetimi, kampanya yönetimi, reklam yönetimi gibi kendi içinde iyi ve kullanımı kolay bir arayüzü olmalı

5. Fiyatlama açısından hesaplı olmalı, sürpriz ödemeler çıkarmamalı

Kendi açımdan yıllardır kullandığım mail gönderme servislerinden (aşağıda yazdım) çok memnunum ama popüler olan bazı diğer toplu mail gönderim servislerini de merak ediyorum. Kullananlar kendi tecrübelerini paylaşabilirlerse memnun olurum.

- MailChimp (Yılların efsanesi, maili göndermeden önce maymunun ellerinin titremesi aynı ben, gergin ve acaba bir hata yaptım mı endişesi :) )

- Sendgrid (Web entegrasyonu konusunda kullandığım en başarılı platform)

- Context.io

- Sendx.io

- Sendblaster

- Amazon SES (Kullanan varsa özellikle merak ediyorum)

Kati3kat

11.10.2019 09:10

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Toplu mail gönderme platformu tavsiyesi (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.