5.00 / 1 oy

OkCupid Kullananlar ve Benzer Dating Uygulamaları

Bilmeeyenler için OkCupid bir dating uygulaması. Happn  ve Tindervda kullanmış birisi olarak OkCupid içindeki insan kalitesinin bir tık daha üstte olduğunu düşünüyorum. Kalite nedir derseniz kimisine göre keko, kimisine göre de kezban olmamaktır. Eğitim seviyesi ya da emtelektüellik seviyesi de diyebilirim.

Bu dating uygulamaları konusunda hep şüphe duyulan şey, bot ya da fake hesaplardır. Etkileşim alma seviyeleriniz ya da beğeni alma sayılarınız arttıkça uygulamada daha fazla zaman geçirmeye başlarsınız ve beklentiniz de artar. Ama bu beğenileri yapanların da gerçek olmayan bot hesaplar olup olmadığı şüphesi hep vardır.

Şimdilik dating uygulamaları içinde en beğendiğim uygulama OkCupid oldu diyebilirim, kişisel bilgilerinizi ve hobilerinizi ne kadar detaylı bir şekilde paylaşırsanız eşleşme sayıları da o kadar artış gösteriyor. Demek ki insanlar sadece fotoğraflara bakmıyormuş, kişilerin kendileri hakkında yazdıklarını da dikkatlice okuyorlarmış, bu bile çok önemli bir faktör :)

Benzer uygulamalar hakkında görüş belirtmek isteyenler için bu başlığı buraya bırakıyorum, zaman içerisinde farklı bir deneyim ya da görüş sahibi olursam yine burayı güncellerim.

freecavit

05.09.2020 02:11

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
OkCupid Kullananlar ve Benzer Dating Uygulamaları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.