5.00 / 1 oy

Tahlil sonuçlarında yazan "sonuç gizlenmiştir" ne demek?

Devlet hastanesi ya da özel hastane fark etmez her doktor sonrasında istenen tahlilleri e-nabız sitesi üzerinden izliyorum. Benim için o kadar iyi bir buluş ki e-nabız sormayın çünkü sürekli doktora giden biri olarak tomar tomar hastane çıktısı birikmiş durumda evimde. Atamıyorum ya önemli bir şey olursa ve doktor önceki değerleri görmek isterse diye. Fakat artık e-nabızda bulunanları çıktı olarak almıyorum tüm doktorlara açık bıraktım ki gerektiğinde verileri, değerleri görebilsinler, bir de ben sonuç aramayayım diye. Yine de içimde bir ses ya sistem çöker ya da geçmişe dönük bilgileri bulamazlarsa, yine de çıktı alıp bir kenarda dursa nasıl olur diyorum.. Bilmiyorum belki aklıma esen bir gün hepsinin çıktısını düzenlerim. 

E-nabız sitesi ise bir bakıma da beni ekrana kitlediği için hoşuma gitmiyor çünkü bazı sonuçlar geç çıktığı için artık hastalık boyutunda her yarım saatte bir e-nabıza tıklayıp sonuç açıklanmış mı diye bakmaktan kendimi alamıyorum. Bugün sonucuma bakarken birkaç değerin karşısında "sonuç gizlenmiştir" yazdığını gördüm. Bunun anlamı o değerlerin henüz açıklanmadığı mı? Yoksa önemli bir sorun var da o yüzden doktorun mu açıklama yapması için değerlerin sonuçları gizlenmiş. İçim içimi yiyor ama doktora gitmem için daha 1 hafta var. Biri sesimi duysun lütfen sizin tahlil sonuçlarınızda gizlenmiş değerler bulunuyor mu? Daha da önemlisi neden bazı değerlerin gizlendiğini açıklayan varsa daha mutlu olurum. 

emirkan

31.12.2020 19:45

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 21 Aralık 2021 11:07
    0

    e-nabız'da tahlillerinizi sistemden kaldırabiliyorsunuz, belki bununla ilgili bir kullanıcı tercihi olabilir mi?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tahlil sonuçlarında yazan

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.