5.00 / 1 oy

Tablete nasıl klavye bağlanır?

İşim gereği sürekli olarak yazışma yapmam gerekiyor. Bunun için de hantal bir laptop taşımaktan artık yoruldum. Hafif laptop'lar yeterince güç ve batarya süresine sahip olsun isterseniz en az 8-10 bin TL'yi gözden çıkartmanız gerek. Ben de tablete klavye bağlayarak bu ihtiyacımı en masrafsız ve yüksüz şekilde çözüp çözemeyeceğimi değerlendirmeye başladım. Kocaman laptop klavyesi bağlamak istemiyorum ama parmaklarım da birbirine girmeyecek kadar makul boyutta bir klavye olmalı. Tablet ile birlikte kullanabileceğim bir klavye önerisi ile aralarındaki bağlantıyı nasıl yapabileceğim ile ilgili bir kılavuz verebilir misiniz bana?

apsn

13.10.2019 22:44

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 14 Ocak 2022 19:39
  • 14 Ocak 2022 16:18
    0

    windows notebook'lar mobil windows işletim sistemleri ile hem bilgisayar hem tablet olmaya çok çalıştılar ama yemedi. tabletler ise hiç bilgisayar olmaya çalışmadılar ve hem android kaldılar. sonuç olarak istediğiniz konforda bir tablet+bilgisayar cihaz benim bildiğim kadarıyla halen yok

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tablete nasıl klavye bağlanır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.