5.00 / 1 oy

Surfshark Açıkken Spotify Çalışmıyor

Surfshark VPN kullanmaya başladım, hız ve arayüz olarak oldukça memnunum ama sebebini bilmediğim ufak tefek sorunlar da başlamadı değil. Örneğin Surfshark aktif durumdayken Spotify uygulamasını açtığımda internet bağlantısı olmadığı hatası alıyorum ve şarkılar da çalmıyor.

Surfshark içinde VPN'i bypass eden white list özelliğine Spotify uygulamasını ekledim çözüm olarak, bu sefer de kill switch özelliği aktif durumdayken Spotify internet bağlantısı kesiliyor. Aynı anda hem Surfshark VPN hem de kill switch özelliği etkin durumdayken Spotify'ı kullanabilmenin bir yolu yok mudur?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Surfshark Kill Switch Özelliği Nedir?

bkz: Surfshark VPN İncelemesi (2021)

bkz: Surfshark VPN Türkiye'de Engelleniyor mu?

bkz: Surfshark Alert Nedir?

bkz: Xiaomi Mi Box S Android TV Box için VPN Tavsiyesi

bkz: Opera VPN ne kadar güvenli?

Metin.Hopur

11.09.2021 10:51

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 11 Eylül 2021 14:39
    12

    Surfshark kullanan birisi olarak ben de aynı sorunu yaşamıştım. Kill switch özelliği aktifken whitelist içindeki uygulamalar internete hiç erişememiş oluyorlar. Çözüm olarak ya vpn aktifken yeni IP adresi ile spotify'ı kullanmak, ya da sürekli değişen IP adreslerinden olası bir sıkıntı yaşamamak için Spotify kullanacağınız zamanlarda kill switch özelliğini açmamak.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Surfshark Açıkken Spotify Çalışmıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.