5.00 / 1 oy

Spotify haftalık keşif'te istemediğiniz şarkıyı listeden çıkartmak

Spotify'ın haftalık keşif özelliği bana pazartesi günlerini sevdiren yegane şey olabilir çünkü müzik dinlemeyi ve fusion/progressive rock gibi çok fazla üretilmeyen ve üretilen tüm numuneleri tükettiğimi düşündüğüm bir müzik zevkim var. Ama Spotify bana sevebileceğim ve daha önce hiç duymadığım, popüler olmamış ama inanılmaz güzel parçaları bulup getiriyor. Muhtemelen araya birkaç tane de yerde diye parça sokuyor (sponsorluk anlaşmaları da olabilir bilemiyorum) ve bu parçaları listeden çıkartmak istiyorum. Hangi güncelleme ile geldi bilmiyorum ama bu özelliği yeni keşfettim ve kullanmak isteyenlere nerede bulabileceklerini söylemek istedim.

Parçanı en sağ tarafındaki yan yana üç noktanın sol tarafındaki ikon meğerse bu işe yarıyormuş:

spotify hide song

Gizlenmiş parça listeden gizlenmiyor, ama artık çalmadan direk bir sonrali parçaya geçiyor. Gizlenen parça, sağ tarafındaki iptal ikonu kırmızı renge dönüşmüş olarak görünüyor, geri aktif konuma getirmek için de yine aynı botonu kullanmanız gerekiyor

spotify hidden song

Senem Çomaklı

14.11.2019 01:33

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify haftalık keşif'te istemediğiniz şarkıyı listeden çıkartmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.