5.00 / 1 oy

Yonca Evcimik'in Ayıp Şeyler şarkısını sonuna kadar dinleyebilen var mı?

Son günlerde magazin gündeminin, müzik dünyasının ve hatta ilgili ilgisiz herkesin gündeminde Yonca Evcimik'in son şarkısı "Ayıp Şeyler" var. Her ne kadar sonuna kadar dinlemeye gayret göstersem de artık bir yerde dayanamayıp kapatmak zorunda kalsam da dinleyenler tarafından da baya eleştirildiğini bilmeyen kalmadı artık. Gerçi şarkıyı sonuna kadar dinleyebilen var mı? Onu da merak etmiyor değilim.

Şarkının neresininden başlasam bilemiyorum.. Sözler ayrı bir dert, müzik deseniz ayrı, klip zaten aman uzak durulası, bir de benim gibi yazım hatalarına takıksanız klipte yazılan -de, -ki ya da ayrı yazılması gereken eklerin bitişik yazılması.. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de Yonca Evcimik'in çıkıp şarkısının çok anlamlı olduğunu savunması ve anlamayanların olduğu düşüncesiyle sosyal medya hesaplarından açıklama yapma çabası filan. Biraz gülünç oluyor bu tarz hareketler, hele ki birçok kişinin gözünde farklı konumdayken, birçoklarımız onun şarkılarıyla büyümüşken..

Belki de reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıdır. Kim bilir? 

bulelebun

30.11.2020 04:26

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yonca Evcimik'in Ayıp Şeyler şarkısını sonuna kadar dinleyebilen var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.