5.00 / 1 oy

Yonca Evcimik'in Ayıp Şeyler şarkısını sonuna kadar dinleyebilen var mı?

Son günlerde magazin gündeminin, müzik dünyasının ve hatta ilgili ilgisiz herkesin gündeminde Yonca Evcimik'in son şarkısı "Ayıp Şeyler" var. Her ne kadar sonuna kadar dinlemeye gayret göstersem de artık bir yerde dayanamayıp kapatmak zorunda kalsam da dinleyenler tarafından da baya eleştirildiğini bilmeyen kalmadı artık. Gerçi şarkıyı sonuna kadar dinleyebilen var mı? Onu da merak etmiyor değilim.

Şarkının neresininden başlasam bilemiyorum.. Sözler ayrı bir dert, müzik deseniz ayrı, klip zaten aman uzak durulası, bir de benim gibi yazım hatalarına takıksanız klipte yazılan -de, -ki ya da ayrı yazılması gereken eklerin bitişik yazılması.. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de Yonca Evcimik'in çıkıp şarkısının çok anlamlı olduğunu savunması ve anlamayanların olduğu düşüncesiyle sosyal medya hesaplarından açıklama yapma çabası filan. Biraz gülünç oluyor bu tarz hareketler, hele ki birçok kişinin gözünde farklı konumdayken, birçoklarımız onun şarkılarıyla büyümüşken..

Belki de reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıdır. Kim bilir? 

bulelebun

30.11.2020 04:26

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 6 Eylül 2022 17:40
    1

    gündemde kalma süresi 2 saat falandı sanırım, sonrasında hatırlayan bile olmadığına göre zaten uzun vadede gerekli cevap bence bulunmuştur

  • 6 Eylül 2022 21:31
    0

    yonca evcimik'in 90'lardaki klasik pop parçalarını bir yerde duyduğumda çok hoşuma gider, halen ezbere bilirim ve pop tarihiminizin en başarılı eserleri arasında olduklarını düşünürüm. ama sonrali dönemlerdeki başarısız denemeler de bir o kadar fiyasko, her dönemin bir enerjisi var ve insanlar da değişiyorlar. eserleri üreten kişiler de eski verimliliklerini kaybediyorlar ki be bu işi daha önce de yaptım kitabını yazarım özgüvenine sahip çok kişinin büyük başarısızlıklarını hep gördük zaten

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yonca Evcimik'in Ayıp Şeyler şarkısını sonuna kadar dinleyebilen var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.