5.00 / 1 oy

Spotify'da yeni çıkan albümleri nereden görebilirim?

Spotify'da yeni çıkan parçaları arada bir tesadüfen karşıma çıkan New Releases listesinden görebiliyorum ama bu listeyi hem kaydedemiyorum, hem de her aradığımda bulamıyorum. Bazen anasayfamda görünüyor ama çoğunlukla da kayboluyor. İçerik olarak benim beğendiğim parçaların ve eklediğim listelerin sanatçılarının yeni albümlerinden popüler parçalarını listeliyor ve bu açıdan denk gelince kaçırdığım ne kadar yeni albüm ve single varsa görebilmiş oluyorum.

Sorum ise Spotify'da yeni çıkan parçaları ya da albümleri nereden takip ediyorsunuz ve nasıl buluyorsunuz? Eğer new releases listesini açabileceğim sabit bir link varsa (bilgisayar ya da telefon uygulaması fark etmez) bu listeye her seferinde nasıl erişebileceğimi de yazarsanız çok sevinirim.

edward

04.02.2021 02:21

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 4 Şubat 2021 08:01
  28

  Spotify'da tag (etiket) özelliğini de kullanabilirsiniz. Arama kutusuna tag:new yazın ve enter'a basarak arama yapın. Arama sonuçlarında yeni olarak etiketlenmiş (yeni çıkmış) parçaları ve albümleri göreceksiniz.

 • 4 Şubat 2021 04:32
  26

  bahsettiğiniz liste anasayfada değil (belki zaman zaman anasayfada da görünüyor olabilir), Browse ekranında çıkıyor. Soldaki menüden Browse'u seçin ve alt menüden de New Releases listesini her zaman burada görebilirsiniz.

  spotify new releases

 • 13 Mayıs 2022 19:44
  0

  anasayfada release radar var ben oradan sürekli olarak sevdiğim tür ve gruplara ait yeni parçaları görebiliyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify'da yeni çıkan albümleri nereden görebilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.