5.00 / 1 oy

Şarj edilebilir AA pil tavsiyesi

Yüksek kapasiteli, tercihen 2700mAh ve üzeri enerji depolayabilen şarj edilebilir kaliteli ve hesaplı bir AA pil markası tavsiyesi istiyorum.

GP ReCyko 8'li AA şarj edilebilir pil fiyatı: 100 TL (Birim fiyat: 12,5 TL)

Varta 2'li AA şarj edilebilir pil fiyatı: 44 TL (Birim fiyat: 22 TL)

Sony 2'li AA şarj edilebilir pil fiyatı: 46 TL (Birim fiyat: 23 TL)

Aslında GP marka pilleri alıp kullanan varsa bu fiyat farkına göre işe yarar olduğunu söylemesi yeter gibi görünüyor. Duracell sanırım şarj edilebilir pil üretmiyor ya da ben bulamadım.

 

afacan

10.08.2019 11:39

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 10 Ağustos 2019 14:43
    25

    DSLR kameramın AA pille çalışan tepe flaşı ve tetikleyici aksesuarı için internetten GP ReCyko pil almıştım, yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve 2700 mah batarya gücüne sahip olduğu için işimi görüyor. Ürünlerin aralarındaki fiyat farkı neredeyse yarı yarıya olduğu için aynı bütçe ile ihtiyacınızın iki katı kadar GP ReCyko alın bence, pilleri de şarj ederek saklama çantanıza koyun, birisi bitince de değiştirerek diğerlerini takın, biten pilleri de direk olarak şarja takın. Böylece sürekli olarak bataryalarınız dolu olmuş olur, bütçenizi de aşmamış olursunuz.

  • 9 Haziran 2022 07:37
    0

    amazon'da duracell'in her boyuttan pili şarj edebilen şarj aleti sık sık indirime giriyor, bununla istediğiniz pili şarj edebilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Şarj edilebilir AA pil tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.