5.00 / 1 oy

Lambader İçin Abajur Başlığı Önerisi

RGB Akıllı Ampul için Lambader Tavsiyesi yazımda da bahsettiğim türden bir lambader ürününü hazır olarak bulamadığım için çok da zor olmadığını fark ettiğim için sonunda kendim yapmaya karar verdim. Lambaderin nasıl hazırlanacağı konusunda başka bir yazıda paylaşım yapacağım için bu sorunun içeriğini başlıkta da yazdığım gibi abajur başlığı ile sınırlandırmak istiyorum.

Abajur başlıkları konusunda IKEA'da birkaç seçenek var ama içine sinen türden bir abajur başlığı halen bulabilmiş değilim. Evden çıkadan internet üzerinden abajur başlığı modellerini inceleyebileceğim bir site ya da firma biliyor musunuz? Tercihen biraz büyük, ince ve beyaz renkli bir abajur başlığı arıyorum ama internette hep aşırı süslü modeller mevcut. Top şeklinde olanlardan değil de şapka gibi olanlardan almak istiyorum, kumaşın geçirgenliği ve ışığı ne kadar dışarı verdiği önemli, ayrıca renkleri de çok değiştirmemesi gerekiyor. Trendyol ve n11 gibi sitelerde de aradığım çeşitlilikte ürün bulamadım. Sadece abajur başlığı konusunda satış yapan bir firma yok mudur tüm ürünlerini inceleyip karar versek?

volvolkan

04.11.2020 22:40

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Eylül 2022 02:27
    0

    internette satılmayan ama dükkanlara gidildiğinde rahatlıkla bulunabilen ürünlere bir örnektir. en olmadı bauhaus'a gidin orada boy boy seçenekler var

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Lambader İçin Abajur Başlığı Önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.